Utropspris
Utropspris
TV Andersson 43"
nr. 745519
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 12m, 43s
Bandsåg Meec H=65
nr. 745523
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 15m, 43s
Pump Timbertech
nr. 745524
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 16m, 43s
V Dahl olja på duk 69 X 100
nr. 745527
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 18m, 43s
Gunnar S Malm olja på pannå 45 X 54, Stilleben Marbella
nr. 745529
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 20m, 43s
Pallar 4 st
nr. 745553
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 31m, 43s
Staffli 2 st H= 93 och mindre
nr. 745555
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 32m, 43s
Vaser mm bla Italien H=29 & mindre
nr. 745585
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 42m, 43s
Badrumsinredning Frankrike
nr. 745602
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 57m, 43s
Bestick aluminium, ett parti
nr. 745620
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 3m, 43s
Äldre bestick ett parti
nr. 745621
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 4m, 43s
Kameratillbehör ett parti
nr. 745629
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 10m, 43s
Djurfiguriner Lomonosov ett parti H=21,5 & mindre
nr. 745637
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 13m, 43s
Evert Färhm olja på pannå 32 X 39
nr. 745676
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 27m, 43s
Elisabeth Jansson, litografi 287/290, 39x30
nr. 745700
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 38m, 43s
Elisabeth Jansson, litografi EA, 43x33
nr. 745701
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 39m, 43s
Astri Bergman Taube, litografi 3/150, 42x33
nr. 745713
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 47m, 43s
Utdragssäng, maxmått = 155x60
nr. 745714
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 48m, 43s
Lampbord med lådor D=70 H=54 + stol och soffbord i delar
nr. 745717
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 51m, 43s
Elisabeth Jansson, litografi 169/290, 45x35, otydligt signerad
nr. 745738
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 4m, 43s
Igge Karlsson, etsning 17/25, 28x39
nr. 745742
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 7m, 43s
Elisabeth Jansson, litografi III/IXXX, 39x30
nr. 745748
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 12m, 43s
Gunilla Kumlin, gouache 1981, 43x55
nr. 745750
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 13m, 43s
Oidentifierad konstnär, tusch 2st, 44x35, monogramsignerade "JOL"
nr. 745762
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 20m, 43s
18
19
20
21
22
35
20
35