Utropspris
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 10h, 43m, 33s
nr. 746424
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
4d, 10h, 42m, 33s
Klämlampa plast med plåtskärm 1900-talets mitt H=13
nr. 746761
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 10h, 42m, 33s
Golvlampa Lyktan metall på marmorfot
nr. 746760
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 10h, 41m, 33s
Rullmålning, tuschteckning, keramiktavla, Kina, 1900-talets slut,
nr. 746423
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 10h, 40m, 33s
Trädgårdsurnor ett par lättbetong H=41 D=27
nr. 746759
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 10h, 40m, 33s
Barncyklar 2 st äldre DBS Apache + Skeppshult
nr. 746758
450 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 10h, 39m, 33s
Bernard Buffet, offset-tryck, 77 X 59 cm
nr. 746422
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 10h, 38m, 33s
Tandemcykel Bi Bica
nr. 746757
600 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 10h, 38m, 33s
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 13h, 8m, 33s
Golvlampa, 1960/70-tal, brunlackerad metall, höjd 144 cm
nr. 746419
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 6m, 33s
Blixt, Canon Speedlite 580 EX II
nr. 746418
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 13h, 4m, 33s
Matta, handknuten, 195 X 120 cm
nr. 746417
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 2m, 33s
Pietro Bisio (född 1932) olja på duk, 1964, 69 X 59 cm
nr. 746416
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 0m, 33s
Olle Svanlund, gouache, 1948, 50 X 40 cm
nr. 746415
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 58m, 33s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 56m, 33s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 12h, 54m, 33s
Spegel, 1900-talets mitt, 115 X 82 cm
nr. 746412
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 12h, 52m, 33s
Elsa Selander, stilleben, olja på duk, 71 X 54 cm
nr. 746411
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 50m, 33s
nr. 746409
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 12h, 46m, 33s
nr. 746408
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 12h, 44m, 33s
Arkitekthurts, 1900-talets senare hälft, H=70 L=100 Dj=50
nr. 747211
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 43m, 33s
nr. 746407
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 42m, 33s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
550 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 12h, 41m, 33s
20
21
22
23
24
56
22
56