Utropspris
Andvettar 4 st
nr. 741783
175 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 35m, 50s
Ramar ett parti olika storlekar 2 lådor
nr. 741773
75 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 34m, 50s
Otydligt signerad akvarell 38 X 56
nr. 741772
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 33m, 50s
Pietro Dalla Santa litografi 311/360 52 X 37
nr. 741771
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 32m, 50s
Karta/tryck 49 X 69
nr. 741770
100 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 31m, 50s
Brickor ett parti bla Carolina Gynning
nr. 741769
200 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 30m, 50s
Spegel H=167
nr. 741768
450 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 29m, 50s
Spegel H=177
nr. 741767
550 kr
Utropspris: 600 kr
20h, 28m, 50s
Soffa rokokostil L=122
nr. 741766
0 kr
Utropspris: 500 kr
20h, 27m, 50s
Kuvertbord + syskrin
nr. 741763
100 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 26m, 50s
Stolar ett par 1800-tal
nr. 741762
50 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 25m, 50s
Pinnstolar 3 st äldre
nr. 741761
50 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 24m, 50s
Otydligt signerad olja på duk 39 X 68
nr. 741759
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 23m, 50s
Otydligt signerad olja på pannå (Malmborg?) 37 X 45
nr. 741758
0 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 22m, 50s
Lars Bäcklid 1949 olja på pannå 29 X 37
nr. 741756
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 21m, 50s
Egon Lennart Karlsson olja på pannå 48 X 59, Nogersund
nr. 741755
800 kr
Utropspris: 500 kr
20h, 20m, 50s
Martin Emond akvarell 32 X 47
nr. 741754
350 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 19m, 50s
Sven Xet Erixson litografi 180/300 37 X 47
nr. 741752
250 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 18m, 50s
Egon Lennart Karlsson olja på pannå 45 X 34
nr. 741751
300 kr
Utropspris: 600 kr
20h, 17m, 50s
Träsnitt Japan 1900-tal 18 X 12
nr. 741750
400 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 16m, 50s
Egon Lennart Karlsson olja på pannå 25 X 19
nr. 741747
75 kr
Utropspris: 500 kr
20h, 15m, 50s
Andvettar ett parti
nr. 741746
175 kr
Utropspris: 600 kr
20h, 14m, 50s
Gåsvettar ett parti
nr. 741745
250 kr
Utropspris: 600 kr
20h, 13m, 50s
Kråkbulvaner ett parti
nr. 741744
150 kr
Utropspris: 400 kr
20h, 12m, 50s
20
21
22
23
24
25
26
27
23
27