Utropspris
Flyer BMX
nr. 746458
300 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 14m, 29s
nr. 746262
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 15m, 29s
Oscar Reutersvärd, litografier 6 st 149/190 39 X 29
nr. 746459
2 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 9h, 15m, 29s
Bomullstyg, B = 150 L= 10 meter
nr. 746460
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 16m, 29s
Herrgårdsur, ek, 1900-talets första hälft, höjd 120 cm
nr. 746263
950 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 17m, 29s
Taklampor 2st glas metall
nr. 746461
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 17m, 29s
Glasservisdelar + bestick
nr. 746462
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 18m, 29s
Kassaskåp, Itoki Reliefsafe 243, 2 nycklar (Kod saknas) 48 X 42 X 50 cm
nr. 746264
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 19m, 29s
Sideboard teak, 177x42 H=83
nr. 746463
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 9h, 19m, 29s
Pelarbord ovalt B=130 H=75
nr. 746464
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 20m, 29s
Väggskåp. 18/1900-tal, 74 X 64 X 23 cm
nr. 746265
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 21m, 29s
B Petersson olja på pannå 41 X 38
nr. 746465
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 21m, 29s
Disney litografier 3 st 500 upplagor, rammått 22 X 20
nr. 746466
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 22m, 29s
nr. 746268
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 23m, 29s
Picasso efter pressat skinn 43 X 83
nr. 746467
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 23m, 29s
Stanislaw Zoladz akvarell 36 X 54
nr. 746468
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 24m, 29s
Byrå, 1800-tal, valnöt. 105 X 58 77 cm
nr. 746269
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 25m, 29s
Torsten Torstensson -59 olja på pannå 60 X 50
nr. 746469
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 25m, 29s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 26m, 29s
Fåtöljer ett par, Rokoko-stil, 1900-tal
nr. 746270
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 27m, 29s
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 9h, 27m, 29s
Björn Dahl, litografi 4/80 28x37, ots
nr. 745401
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 27m, 59s
Gunghäst
nr. 746479
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 28m, 29s
Soffbord, 1970-tal, valnöt, 141 X 82 X 55 cm
nr. 746271
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 29m, 29s
21
22
23
24
25
56
23
56