Utropspris
Utropspris
Hänge med pärla och berlock, guld, 18 K, vikt 7,1 gram
nr. 745325
3 500 kr
Utropspris: 3 000 kr
7h, 24m, 52s
Guldskrot, 18 K, vikt 6,3 gram
nr. 745363
3 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
7h, 50m, 52s
Damarmbandsur, Certina, guld i boetten, 18 K, quartz, diameter 24 mm
nr. 745387
3 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
8h, 6m, 52s
Migsvets Luna Migatronic automig 180X med tillbehör
nr. 745419
2 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 6h, 10m, 52s
Sture Johannesson poster + vykort 1968 92 X 70 och mindre
nr. 745427
1 300 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 6h, 16m, 52s
Fåtölj, Charles France för France & Son, Danmark, 1960-tal, teak och skinn, bredd 81 cm, (ändrad objektsbeskrivning 15/4)
nr. 745445
650 kr
Utropspris: 3 000 kr
8h, 38m, 52s
Hängen 6 st, guld, 18 K, vikt 6,5 gram
nr. 745455
3 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 6h, 10m, 52s
Kaffekoppar med fat "Golden Sun" Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl, Danmark
nr. 745520
1 800 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 6h, 58m, 52s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 745617
900 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 8h, 7m, 52s
El-sängar ett par, 2010-tal, 90 X 200 cm
nr. 745812
1 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 6h, 28m, 52s
Matbord, 1960/70-tal, skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 90, höjd 72 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745815
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 6h, 30m, 52s
Armband, guld, 18 K, längd 19 cm, vikt 6,2 gram
nr. 746020
3 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 6h, 32m, 52s
Matservisdelar Rosenthal, 2 lådor
nr. 746042
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 6h, 16m, 52s
Glasmästarspegel Karlshamn C G Ahlblad, empir 1800-talets första hälft, 115x55
nr. 746069
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 6h, 40m, 52s
Vitrinskåp, Ikea, "Stockholm", Karin Mobring, 1980-90-tal, 75x41 H=186
nr. 746079
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 6h, 50m, 52s
nr. 746184
1 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 8h, 26m, 52s
Staket 7 delar, fristående, smide och trä, längd 200 cm/st höjd 125 cm
nr. 746338
1 400 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 8h, 30m, 52s
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 8h, 11m, 52s
Matstolar Blåstation 4 st
nr. 746701
100 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 7h, 42m, 52s
David Rosén, Matbord, fyra stolar, Nordiska Kompaniet, mahogny och skinn, 1950/60-tal, 180 X 105 X 75 cm + en iläggsskiva 55 cm
nr. 746727
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 8h, 15m, 52s
Armband guld 18K, L = 20, vikt 4,8g
nr. 745895
2 200 kr
Utropspris: 2 600 kr
3d, 6h, 31m, 52s
Ring guld 18k med sten D=20 tot V=7,3g
nr. 745281
3 300 kr
Utropspris: 2 500 kr
6h, 16m, 52s
Oidentifierad konstnär, blandteknik 109x163, otydligt signerad
nr. 745370
500 kr
Utropspris: 2 500 kr
7h, 6m, 52s
Guldring, 20 K, diameter 17,5 mm, vikt 4,3 gram
nr. 745374
2 500 kr
Utropspris: 2 500 kr
7h, 58m, 52s
58
58