Utropspris
Soffbord "Sesam" Sven Staaf Tingströms, 1960/70-tal, palisander, utfällbar skiva, diameter 150 cm, höjd 58 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745797
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 17h, 12m, 24s
Modellbilar 4st L=23 & mindre
nr. 745870
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 17h, 12m, 24s
Modellbilar 4st L=23 & mindre
nr. 745868
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 17h, 11m, 24s
Ryamatta, "Bull" Svängsta Mattväveri, 1960-tal, maskintillverkad, 192 X 137 cm
nr. 745791
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 17h, 10m, 24s
Sortimenthylla plåt 99x31 H=67
nr. 745867
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 10m, 24s
Mossrivare Black & Decker
nr. 745865
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 17h, 9m, 24s
Röllakanmatta, 304 X 200 cm
nr. 745789
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 17h, 8m, 24s
Motorsågsjacka, Jonsered, strl. 54/56
nr. 745863
150 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 17h, 8m, 24s
Taklampa, glas och gulmetall, B = 47
nr. 745861
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 17h, 7m, 24s
nr. 745787
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 6m, 24s
Golfset, 2 st + -bollar
nr. 745860
1 000 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 17h, 6m, 24s
Teskedar, 12 st, silver, "Rosenholm", tot V = 184 g
nr. 745859
850 kr
Utropspris: 1 400 kr
3d, 17h, 5m, 24s
Karmstolar 11 st, stapelbara, 2010-tal
nr. 745785
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 4m, 24s
Gräsklippare Klippo
nr. 745857
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 4m, 24s
Stolar 3 + 3 st Engelsk, stil, 1900-talets andra hälft
nr. 745784
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 19h, 34m, 24s
Städmaskin, Taski Swingo 350
nr. 745781
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 32m, 24s
Väggtelefon, LM Ericsson, 1900-talets första hälft, höjd 72 cm
nr. 745780
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 30m, 24s
Väggur, Junghans, 18/1900-tal, höjd 95 cm
nr. 745779
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 28m, 24s
Burkar, bjällror, ljusstakar mm, höjd 17 cm och lägre
nr. 745778
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 26m, 24s
Bordspendyl, 1900-talets första hälft, bronserad zink, höjd 32 cm
nr. 745777
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 24m, 24s
Ljusstake, Nygotik, 1800-tal, bemålat gjutjärn, höjd 28 cm
nr. 745776
500 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 19h, 22m, 24s
Takfotogenlampa, 18/1900-tal, diameter 68 cm
nr. 745775
250 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 19h, 20m, 24s
Trädgårdspall, vitmålad betong, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm
nr. 745774
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 18m, 24s
Väggur, Junghans, 18/1900-tal, höjd 87 cm
nr. 745772
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 16m, 24s
33
34
35
36
37
58
35
58