Utropspris
nr. 745692
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 18h, 11m, 39s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 745761
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 11m, 39s
Evy Låås, litografi 35x32
nr. 745759
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 10m, 39s
Matta, handknuten, 236 X 148 cm
nr. 745689
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 9m, 39s
Karl Höglund, färglitografi EA, 52x41
nr. 745758
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 9m, 39s
Patrick Jannin, litografi 8/60, 45x62
nr. 745755
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 18h, 8m, 39s
Soffa, Dux, 1970-tal, längd 170 cm, utdragbar
nr. 745688
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 18h, 7m, 39s
Patrick Jannin, litografi 53/60, 48x68
nr. 745754
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 7m, 39s
nr. 745752
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 6m, 39s
Sideboard, 1950-tal teak, 154 X 46 X 100
nr. 745687
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 5m, 39s
Gunilla Kumlin, gouache 1981, 43x55
nr. 745750
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 5m, 39s
Elisabeth Jansson, litografi III/IXXX, 39x30
nr. 745748
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 4m, 39s
Hörnskåp, Engelsk. -stil, 1900-talets andra hälft, höjd 183 cm
nr. 745686
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 18h, 3m, 39s
Frimärken m.m. ett parti
nr. 745746
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 3m, 39s
Reidar Fritzvold, litografi 167/265, 46x62
nr. 745745
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 2m, 39s
Kaffeskedar, silver + bijouterier mm, vikt på kaffeskedarna 98 gram
nr. 745685
700 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 18h, 1m, 39s
Johannes Hofmeister, litografi 1968, 201/310, 43x52
nr. 745744
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 1m, 39s
Alain-Berck-Vitz, carborundumtryck 7/72, 58x38
nr. 745743
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 18h, 0m, 39s
Väggrelief, Lisa Larson, Gustavsberg, glaserat stengods, 27 X 16 cm
nr. 745684
650 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 17h, 59m, 39s
Igge Karlsson, etsning 17/25, 28x39
nr. 745742
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 59m, 39s
Thomas Hamann, litografi/collage 51/90, 58x77
nr. 745741
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 58m, 39s
Skålar och coasters, Iittala Finland, diameter 11 cm och mindre
nr. 745680
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 57m, 39s
Sten Sture Sandgren, olja på pannå 45x64
nr. 745740
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 57m, 39s
Elisabeth Jansson, litografi 169/290, 45x35, otydligt signerad
nr. 745738
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 56m, 39s
37
38
39
40
41
58
39
58