Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Korgar, längd 78 cm och mindre
nr. 746240
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 17m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord 125x61 H=57
nr. 746246
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 13h, 44m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrpall, 1800-tal
nr. 746252
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 25m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, 1900-talets slut, höjd 140 cm
nr. 746254
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 29m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 39m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggskåp. 18/1900-tal, 74 X 64 X 23 cm
nr. 746265
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 49m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, Tiffany-stil, 1900-talets andra hälft, diameter 48 cm
nr. 746268
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 51m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, 1900-talets andra hälft, behängd med prismor, diameter 40 cm
nr. 746274
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 3m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bajonett, längd 33 cm
nr. 746277
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 9m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, skotskulptur B=31, otydligt signerad
nr. 746280
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 13h, 53m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Smycken stort parti något silver
nr. 746296
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 7m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar på fot mm D=28 & mindre
nr. 746297
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 8m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser, fat mm bla Björn Wiinblad B=32 & mindre
nr. 746302
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 12m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tennsmycken mm
nr. 746304
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 14m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pipor, träfigur, tändstickhållare och vällingklocka, 18 och 1900-tal
nr. 746307
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 21m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar mm, bland annat Kosta Boda, Orrefors, diameter 25 cm och mindre
nr. 746312
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 23m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karmstol Danmark, bok & textil
nr. 746317
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 23m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stol 1950-60-tal
nr. 746318
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 24m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, glaserat stengods, höjd 7,5 cm
nr. 746321
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 29m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner, vaser, ljusstake, höjd 27 cm och lägre
nr. 746322
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 31m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Moccaservis, nysilver + vaser och coasters, tenn, bland annat Hugo Gehlin, Ystad Tenn, höjd 25 cm och lägre
nr. 746323
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 33m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, koppar, 1900-talets andra hälft, längd 73 cm
nr. 746325
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 37m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm
nr. 746330
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 45m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Emmafåtölj, 1900-talets andra hälft fast stoppad klädsel i plysch
nr. 746332
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 47m, 6s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
38
39
40
41
42
...
58
1
...
40
...
58