Utropspris
Kikare, pilsnerflaskor mm
nr. 746030
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 9m, 29s
Barnstolar, ett par, teak och bok, 1900-talets senare hälft
nr. 745932
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 10m, 29s
Prydnadskanoner tot L=38 & mindre
nr. 746031
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 10m, 29s
nr. 746404
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 11m, 29s
Väggskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=60 B=45
nr. 745933
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 12m, 29s
nr. 746397
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 13m, 29s
Paneler, 18 st. 72x70
nr. 745934
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 14m, 29s
Lådhurtsar 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, 77 X 43 X 58 cm/st, 3 hyllplan medföljer som topskivor
nr. 746396
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 15m, 29s
Bronsfigur, Thailand, 2000-tal, höjd 25 cm
nr. 745940
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 16m, 29s
Bokhyllor med bar och underskåp, 1950-tal, teak, 168 X 80 X 42 cm
nr. 746395
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 6h, 17m, 29s
Bronsfigur, Thailand, 2000-tal, höjd
nr. 745942
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 18m, 29s
Golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd 165 cm
nr. 746410
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 19m, 29s
Hurts, Palaset, Treston, Finland, plast, 34,5 X 34,5 X 34,5 cm
nr. 745946
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 20m, 29s
Kontorsstol, Stokke, höj och sänkbar, max höjd 83 cm
nr. 746405
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 21m, 29s
Hastighetsmätare, Speed indicator, No:B191 Precision Instrument Co Isleworth, 1930/40-tal, diameter 7 cm, fodral + diverse tillbehör
nr. 745950
300 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 22m, 29s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, bronsbeslag, 177 X 126 X 47 cm, en nyckel
nr. 746420
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 23m, 29s
Vägglampa, ljusstakar, vas mm, bland annat Hans Agne Jakobsson Markaryd, höjd 25,5 cm och lägre
nr. 745953
250 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 24m, 29s
Pinnstolar 4 st, 1900-talets andra hälft
nr. 746399
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 25m, 29s
Stolar 2 + 2 + 2, 1950/60-tal, Danmark, teak och ek, klädda sitsar
nr. 745955
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 6h, 26m, 29s
Konferensbord, 2000-tal, H=72 L=240
nr. 746480
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 27m, 29s
Stolar 8 st, Sorø Stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt, björk, stapelbara
nr. 745958
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 28m, 29s
Damväska, Pikolinos, skinn, obeg med tillbehör
nr. 746621
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 29m, 29s
nr. 745959
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 30m, 29s
nr. 745961
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 32m, 29s
38
39
40
41
42
59
40
59