Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Längst tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Oidentifierad konstnär, offsettryck 32x20
nr. 746169
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 12m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Speceriburkar, uppläggningsfat mm bla Gustavsberg
nr. 746165
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 11m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kristina Jöred, olja på duk, 46 X 36 cm
nr. 746137
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 2h, 10m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Grogg- & ölglas mm bla kristall
nr. 746164
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 10m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sherry- & likörglas, färgat glas
nr. 746163
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 9m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 8m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lockurnor ett par Kina 18/1900-tal H=34
nr. 746161
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 2h, 8m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746158
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 7m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kandelabrar, ett par, jugend, mässing, 18/1900-tal, H=28
nr. 746133
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 2h, 6m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vättar 3st, frigolit L=31, 1900-talets mitt
nr. 746157
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 2h, 6m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746156
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 5m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad W.J. Hughes 1921, 29 X 20 cm
nr. 746131
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 4m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vättar ett par, frigolit L=25, 1900-talets mitt
nr. 746153
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 4m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stumpastake smide & trä 1800/1900-tal H=25
nr. 746151
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 3m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Landskapsmålning, olja på pannå, oidentifierad konstnär, 44 X 28 cm
nr. 746130
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 2m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas Kina 18/1900-tal, H=13
nr. 746147
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 2m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746146
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 1m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Henry Stannard (1870-1951) akvarell, 49 X 34 cm
nr. 746128
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 2h, 0m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746143
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 0m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa glas H=33
nr. 746141
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 59m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Militärhjälmar, 2 st + 4 st mössor
nr. 746126
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 1h, 58m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj 1960-tal
nr. 746139
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 1h, 58m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Emmafåtölj
nr. 746136
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 57m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Korgar 4 st, diameter 58 cm och mindre
nr. 746124
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 1h, 56m, 0s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
40
41
42
43
44
...
56
1
...
42
...
56