Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Taklampa, Tiffany-stil, 1900-talets andra hälft, diameter 48 cm
nr. 746268
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 8m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord, 1970-tal, valnöt, 141 X 82 X 55 cm
nr. 746271
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 14m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar ett par, Nils Landberg, Orrefors, höjd 20 cm
nr. 746276
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 24m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=137 L=185
nr. 746278
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 23h, 28m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fat, gräddkanna, sockerskål, silver, fatets längd 16,5 cm, vikt 290 gram
nr. 746281
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 23h, 32m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Afrikanska träskulpturer + gjutjärnsföremål
nr. 746287
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 16m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
LED-armaturer 3st
nr. 746289
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 18m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasfåglar mm H=12 & mindre
nr. 746290
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 19m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar, ljusampel, 18 och 1900-tal, diameter 35 cm och mindre
nr. 746291
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 34m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kikare, insektsnät, opiumlåda mm
nr. 746293
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 21m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservis, Kosta, 41-delar, slipad dekor, höjd 14,
nr. 746301
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 36m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tennsmycken mm
nr. 746304
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 31m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pipor, träfigur, tändstickhållare och vällingklocka, 18 och 1900-tal
nr. 746307
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 38m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lisa Larson figurin + sparbössa H=15 och mindre
nr. 746311
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 37m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar mm, bland annat Kosta Boda, Orrefors, diameter 25 cm och mindre
nr. 746312
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 40m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordsspegel och Ljusstakar ett par, bronserat gjutjärn, 18/1900-tal, höjd 42 cm och lägre
nr. 746313
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 42m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kopparbalja äldre D=43 H=43
nr. 746319
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 42m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggplattor 2 st Söholm och Gabi H=41 och mindre
nr. 746320
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 43m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, glaserat stengods, höjd 7,5 cm
nr. 746321
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 46m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner, vaser, ljusstake, höjd 27 cm och lägre
nr. 746322
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 48m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsgrupp, bord 65x65 H=70 + paret stolar
nr. 746331
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 45m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp med byråunderdel + Sängbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 174 cm och lägre
nr. 746397
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 57m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pinnstolar 4 st, 1900-talets andra hälft
nr. 746399
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 0h, 9m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, 1900-talets mitt ek, skuren dekor, 180 X 54 X 70 cm, en nyckel
nr. 746404
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 23h, 55m, 3s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
41
42
43
44
45
...
58
1
...
43
...
58