Utropspris
Figurin Nittsjö Thomas Hellström, H=24
nr. 746226
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 48m, 44s
Matta, handknuten Iran, 305 X 208 cm
nr. 746194
500 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 47m, 44s
Figurin Nittsjö Thomas Hellström, L=26
nr. 746225
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 47m, 44s
Gunnar Hansson, vas, stengods, H=47
nr. 746192
300 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 17m, 44s
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
500 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 16m, 44s
Karaffer, vas och skålar, djupslipad kristall och pressglas, H=35 och mindre
nr. 746190
100 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 15m, 44s
Skänk, 1880-tal, avlutad furu, 126 X 114 X 45 cm, en nyckel
nr. 746792
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
19h, 14m, 44s
Golvlampa, ny skärm med textil efter Stig Lindberg, höjd 183 cm
nr. 746189
100 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 13m, 44s
nr. 746785
1 100 kr
Utropspris: 2 000 kr
19h, 12m, 44s
Kandelabrar, ett par, nysilver, H=21
nr. 746188
75 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 11m, 44s
nr. 746791
550 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 10m, 44s
nr. 746186
100 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 9m, 44s
Förstärkare, Pioneer
nr. 746772
175 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 8m, 44s
nr. 746185
75 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 7m, 44s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, 100x70
nr. 744669
75 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 6m, 44s
nr. 746184
2 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
19h, 5m, 44s
Cykelställ 2 st, galvaniserat stål, 240 X 75 X 100 cm/st
nr. 746748
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
19h, 4m, 44s
Väggur, glas, Holmegaard, D=32
nr. 746182
450 kr
Utropspris: 300 kr
19h, 3m, 44s
Klädställningar 2 st, kromad metall
nr. 746730
125 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 2m, 44s
Taklampa, glas och mässing, 1900-talets mitt, H=80
nr. 746179
1 200 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 1m, 44s
Fåtölj, 1970-tal, betsat trä tygklädsel, bredd 100 cm
nr. 746722
50 kr
Utropspris: 500 kr
19h, 0m, 44s
Golvlampa, kromad metall, 1900-talets senare hälft, H=114
nr. 746177
350 kr
Utropspris: 500 kr
18h, 59m, 44s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
100 kr
Utropspris: 500 kr
18h, 58m, 44s
Bord 2 st, 1900-talets andra hälft, 120 X 80 X 73 cm
nr. 746176
0 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 57m, 44s
45
46
47
48
49
56
47
56