Utropspris
Prakt fat Kina med de 12 zodiakerna ca 1900 d=51
nr. 746516
50 kr
Utropspris: 5 000 kr
6d, 4h, 0m, 7s
Båt propeller brons äldre ställbar fram o back l=33
nr. 746517
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 1m, 7s
Högtalare 3 st GAS D=32 och mindre
nr. 746518
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 2m, 7s
Skärmar till äldre cyklar ett parti
nr. 746520
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 4m, 7s
Skärmar mm till äldre cyklar
nr. 746521
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 5m, 7s
Papperskorg plåt H=41
nr. 746522
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 6m, 7s
Trädgårdsstolar 4 st äldre
nr. 746523
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 4h, 7m, 7s
Kontorsstol äldre
nr. 746526
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 10m, 7s
Smycken silver ett parti
nr. 746527
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 11m, 7s
Vas Rörstrand Ilse Claesson H=22
nr. 746532
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 16m, 7s
Skinnsoffor, ett par, Ikea, 2000-tal, L=202
nr. 746544
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 4h, 20m, 7s
Trädgårdsmöblemang, furu med dynor, 1900-talets slut, soffans längd 184 cm
nr. 746671
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 4h, 22m, 7s
Köksbord, furu, 1970-tal, diameter 110 cm, en iläggsskiva
nr. 746721
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 4h, 28m, 7s
Barskåp, Gustaviansk-stil, signerad GA 1940, 142 X 90 X 39 cm
nr. 746785
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 4h, 42m, 7s
Byrå, 18/1900-tal, avlutad furu, 86 X 47 X 87 cm
nr. 746793
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 4h, 46m, 7s
Vitrinskåp, 2000-tal, 190 X 35 X 106 cm
nr. 746795
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 2h, 20m, 7s
Sidobord, betsad furu, 2000-tal, 120 X 36 X 75 cm
nr. 746868
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 2h, 32m, 7s
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746885
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 34m, 7s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 100 X 47 X 111 cm
nr. 746933
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 20m, 7s
Blomsterpiedestal, höjd 102 cm
nr. 746983
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 4h, 24m, 7s
Vitrinskåp med belysning, 1900-talets slut, H=193 L=153, 2 delar
nr. 747089
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 4h, 34m, 7s
Jalusiskåp, teak, 1900-talets senare hälft, H=75 L=113
nr. 747090
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 4h, 32m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, 100x70
nr. 744669
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 4h, 36m, 7s
Marc Chagall, utställningsplansch + fotografi och ulltavla, 41 x 29 o mindre
nr. 744958
0 kr
Utropspris: 300 kr
2h, 18m, 7s
46
47
48
49
50
59
48
59