Utropspris
Axel Perzon -60 olja på pannå 48 X 60
nr. 746183
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 6m, 39s
Soffa ek textil 1950-60-tal L=210
nr. 746209
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 13h, 16m, 39s
Fåtöljer ett par jugend ek & konstskinn
nr. 746211
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 18m, 39s
Sigfrid Bengtsson "Huvud" träsnitt, 25 X 20 cm
nr. 746233
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 11h, 58m, 39s
Jaques Zadig, litografi, 17/110, 42 X 37 cm
nr. 746235
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 2m, 39s
Soffbord 125x61 H=57
nr. 746246
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 11h, 37m, 39s
Gunnar Ekdahl, olja på duk, 58 X 43 cm
nr. 746261
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 34m, 39s
nr. 746262
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 36m, 39s
Kassaskåp, Itoki Reliefsafe 243, 2 nycklar (Kod saknas) 48 X 42 X 50 cm
nr. 746264
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 40m, 39s
Thure Wahlström, olja på pannå 22x28
nr. 746303
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 6m, 39s
Åke Wickström, offsettryck 32/100, 36x45
nr. 746306
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 12h, 9m, 39s
Stol 1950-60-tal
nr. 746318
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 17m, 39s
Laxbräda, längd 75 cm
nr. 746324
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 13h, 28m, 39s
Skålar och assietter, porslin, tryckt dekor
nr. 746327
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 13h, 34m, 39s
Emmafåtölj, 1900-talets andra hälft fast stoppad klädsel i plysch
nr. 746332
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 13h, 40m, 39s
Alf Stridfeldt, litografier, 3 st, 30x40
nr. 746345
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 11h, 34m, 39s
Stolar, 4 st, 1960-tal, trä och textil
nr. 746355
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 22m, 39s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 54m, 39s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 56m, 39s
Sven Nilsson, olja på pannå, 33x29
nr. 746359
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 0m, 39s
Nysilverbrickor och coasters, L=52 och mindre
nr. 746360
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 2m, 39s
Högtalare, Philips SW8140/12
nr. 746366
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 14m, 39s
Erik Almgren, olja på duk39 X 31 cm
nr. 746378
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 36m, 39s
Bengt Crantz, olja på duk, 45 X 37 cm
nr. 746380
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 40m, 39s
47
48
49
50
51
56
49
56