Utropspris
Utropspris
Guldring med stenar, 18 K, diameter 16 mm, vikt 2,7 gram
nr. 745992
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 54m, 28s
Guldringar 3 st, 18 K, vikt 2,9 gram
nr. 745993
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 56m, 28s
Armband, guld och skinn, 18 K, vikt 6,5 gram
nr. 746004
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 1h, 6m, 28s
Guldring med röd sten, 18 K, diameter 18 mm, vikt 2,9 gram
nr. 746018
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 1h, 10m, 28s
Matservis, England, 1900-talets första hälft
nr. 746089
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 1h, 30m, 28s
Fender CG-24SCE, akustisk, inbyggd mikrofon, nylonsträngar + väska
nr. 746116
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 1h, 56m, 28s
Taklampa, "Flowerpot" Verner Panton, D=22
nr. 746149
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 2h, 30m, 28s
Lådhurtsar 3 st, furu, 1900-talets andra hälft, 77 X 43 X 58 cm/st, 3 hyllplan medföljer som topskivor
nr. 746396
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 2h, 53m, 28s
nr. 746404
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 2h, 49m, 28s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, bronsbeslag, 177 X 126 X 47 cm, en nyckel
nr. 746420
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 3h, 1m, 28s
Cykelställ 2 st, galvaniserat stål, 240 X 75 X 100 cm/st
nr. 746748
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 3h, 5m, 28s
Slagbord, 1800-tal, avlutad furu, 177 X 103 X 79 cm
nr. 746794
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 49m, 28s
Vitrinskåp, 2000-tal, 190 X 35 X 106 cm
nr. 746795
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 51m, 28s
Trehjulig elcykel, Trigger
nr. 745108
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
1h, 2m, 28s
TV, Philips, 42-tum, fjärrkontroll
nr. 745150
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
1h, 28m, 28s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 187 X 75 X 37 cm
nr. 745212
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
2h, 10m, 28s
Bordslampa, Uno Dahlen, Aneta, nr 8805., mässing, 1960-tal, höjd 45 cm
nr. 745253
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
2h, 58m, 28s
Karmstol "Otello", IKEA, 1960-tal.
nr. 745258
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
3h, 8m, 28s
Hallmöbel ”Casino”, Engström & Myrstrand för Tingströms, 1960-tal, el, längd 100 cm
nr. 745260
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
3h, 12m, 28s
Väska, Mulberry, skinn, bredd 48 cm + väska, Gryphon
nr. 745264
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 0h, 48m, 28s
Linneskåp, 1950-tal, mahogny, 120 X 42 X 112 cm, 2-nycklar
nr. 745269
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 0h, 58m, 28s
Ring med sten, vitguld, 18 K, diameter 16,5 mm, vikt 1,9 gram
nr. 745313
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 1h, 56m, 28s
Camehänge, guld 18 K, vikt 3,3 gram
nr. 745321
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 2h, 2m, 28s
Hänge med sten, guld 18 K, vikt 2 gram
nr. 745327
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 2h, 6m, 28s
24
24