Utropspris
Frimärken, mest ostämplade Förenta Nationerna
nr. 745624
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 3h, 11m, 15s
Kameratillbehör ett parti
nr. 745629
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 3h, 16m, 15s
Oidentifierad konstnär, tavlor 4st blandteknik 40x60 & mindre, signerade "R"
nr. 745650
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 24m, 15s
Skrivbordsstol "Kläppe" Ikea
nr. 745666
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 3h, 59m, 15s
Skrivbordsstol "Kläppe" Ikea
nr. 745667
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 1m, 15s
Bordslyster + fönsterlampor
nr. 745681
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 36m, 15s
Taklampor ett par, textil D=40
nr. 745683
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 38m, 15s
Hörnskåp, Engelsk. -stil, 1900-talets andra hälft, höjd 183 cm
nr. 745686
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 4h, 17m, 15s
Sideboard, 1950-tal teak, 154 X 46 X 100
nr. 745687
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 4h, 19m, 15s
Skåp, 1800-tal, ådringsmålat, 161 X 87 X 53 cm
nr. 745695
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 4h, 27m, 15s
Skåp, 1800-tal, senare bemålning,
nr. 745697
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 4h, 31m, 15s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 745699
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 33m, 15s
Elisabeth Jansson, litografi 287/290, 39x30
nr. 745700
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 3h, 44m, 15s
Per Franzén, litografi 346/395 30x39
nr. 745706
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 48m, 15s
Orientmatta 223x141
nr. 745710
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 3h, 51m, 15s
Soffbord björk D=80 H=60
nr. 745716
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 56m, 15s
Lampbord med lådor D=70 H=54 + stol och soffbord i delar
nr. 745717
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 3h, 57m, 15s
Tord LC Persson, blandteknik 37x45
nr. 745725
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 3m, 15s
Görel Andersdotter-Lill, litografi 276/1200, 36x44
nr. 745727
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 4m, 15s
Claude Gaveau, litografi 96/125, 56x72
nr. 745734
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 4h, 6m, 15s
Elisabeth Jansson, litografi 169/290, 45x35, otydligt signerad
nr. 745738
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 10m, 15s
Igge Karlsson, etsning 17/25, 28x39
nr. 745742
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 13m, 15s
Reidar Fritzvold, litografi 167/265, 46x62
nr. 745745
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 16m, 15s
Elisabeth Jansson, litografi III/IXXX, 39x30
nr. 745748
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 18m, 15s
49
50
51
52
53
59
51
59