Utropspris
Lådor, vas m.m. olika material, H = 44 om indre
nr. 747024
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 4m, 50s
Krus m.m. bl.a. Höganäs, 3 l o mindre
nr. 747049
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 27m, 50s
Glasservisdelar, skålar m.m.
nr. 747052
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 29m, 50s
Vaser 2 st H=119 och mindre
nr. 747056
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 33m, 50s
Barbro Petersson olja på duk 60 X 34
nr. 747059
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 36m, 50s
Matservisdelar, Åhlens
nr. 747060
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 37m, 50s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 49
nr. 747062
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 39m, 50s
Barbro Petersson akvarell 39 X 29
nr. 747063
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 40m, 50s
Barbro Petersson 2 st akvareller 21 X 18
nr. 747065
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 42m, 50s
Krus, Höganäs + samlartallrikar
nr. 747076
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 5h, 50m, 50s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 5h, 59m, 50s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 1m, 50s
Herrcykel, Greenfield, 3-växlar, 28-tum
nr. 747088
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 6h, 3m, 50s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 11m, 50s
Krus, skål m.m. bl.a. Pyro
nr. 747095
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 11m, 50s
Sidobord och 2 st lampbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny och mässingsdetaljer, 76 X 46 X 46 cm och mindre
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 17m, 50s
Sekretär, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft, 87 X 99 X 43 cm, en nyckel
nr. 747100
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 19m, 50s
Taklampor/delar 3st
nr. 747101
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 5h, 12m, 50s
Bartillbehör, lampor mm
nr. 747102
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 13m, 50s
Vägglampor, kupor mm 50/60-ta.
nr. 747104
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 15m, 50s
Taklampor metall bla Ikea D = ca 35
nr. 747105
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 16m, 50s
Taklampor 2st 50/60-tal, glas & metall B=36 & mindre
nr. 747113
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 24m, 50s
Plånböcker, pall mm
nr. 747115
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 26m, 50s
Symaskin Singer, äldre
nr. 747116
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 5h, 27m, 50s
49
50
51
52
53
54
55
56
52
56