Utropspris
Soffbord, glasskiva, 1900-talets slut, H=50 D=100
nr. 746094
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 7h, 54m, 40s
Matbord, 2 iläggsskivor, H=73 L=154-204
nr. 746097
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 0m, 40s
Spegeldörr 18-1900-tal 179 X 88
nr. 746098
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 2m, 40s
Soptunna H=100
nr. 746100
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 4m, 40s
Soffbord glas metall 110 X 64 H=46
nr. 746105
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 8m, 40s
Klaffbord, Averskogs Lammhult, björk, 1900-talets slut, 190 X 90 X 72 cm
nr. 746110
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 8h, 10m, 40s
Mätinstrument äldre
nr. 746121
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 16m, 40s
Överdel till Chiffonjé, 1800-tal, klaff med bakomliggande lådinredning, 98 X 45 X 49 cm
nr. 746122
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 20m, 40s
Läsbord furu B=73,5
nr. 746123
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 17m, 40s
Korgar 4 st, diameter 58 cm och mindre
nr. 746124
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 22m, 40s
Utelampa koppar glas H=25
nr. 746125
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 18m, 40s
Taklampa Ringus Kosta H=74
nr. 746127
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 19m, 40s
Henry Stannard (1870-1951) akvarell, 49 X 34 cm
nr. 746128
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 26m, 40s
nr. 746130
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 28m, 40s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 34m, 40s
Emmafåtölj
nr. 746136
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 23m, 40s
Kristina Jöred, olja på duk, 46 X 36 cm
nr. 746137
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 8h, 36m, 40s
Lars Sjögren, litografi 118/230, 40 X 30 cm
nr. 746140
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 8h, 40m, 40s
Taklampa glas H=33
nr. 746141
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 25m, 40s
Matbord, 2000-tal, 160 X 90 X 75 cm
nr. 746144
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 44m, 40s
Soffa, Howard-stil, 2000-tal, L=250
nr. 746145
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 8h, 46m, 40s
Vas Kina 18/1900-tal, H=13
nr. 746147
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 28m, 40s
Damcyklar 2 st, bla Crescent, 28-tum
nr. 746148
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 48m, 40s
Životin Nikolic (född 1953) olja på duk, 1991, 40 X 30 cm
nr. 746150
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 8h, 52m, 40s
51
52
53
54
55
56
57
58
55
56
57
58