Utropspris
Sous Vide Circulator IPX7
nr. 746752
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 34m, 29s
Skylt plåt L=46,5
nr. 746753
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 35m, 29s
Vägglampa och skrivbordslampa, bl.a. IKEA
nr. 746755
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 36m, 29s
Emaljtavla, koppar, 58 X 27 cm
nr. 747207
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 37m, 29s
Pall, Rokoko-stil, 1900-tal + fotpall , höjd 43 cm och lägre
nr. 746406
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 38m, 29s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 39m, 29s
Sidobord, 1900-talets första hälft, diameter 60 cm, höjd 60 cm
nr. 746407
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 40m, 29s
Arkitekthurts, 1900-talets senare hälft, H=70 L=100 Dj=50
nr. 747211
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 41m, 29s
Sängbord/ sidobord ett par, Thomas Jelinek, "Strajk", IKEA, 1970-tal. höjd 57 cm
nr. 746408
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 42m, 29s
Rullbord metall med träskiva, 1900-taleets mitt, senare skiva, 61 X 78 X 41 cm
nr. 746409
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 44m, 29s
Elsa Selander, stilleben, olja på duk, 71 X 54 cm
nr. 746411
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 48m, 29s
Spegel, 1900-talets mitt, 115 X 82 cm
nr. 746412
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 50m, 29s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 52m, 29s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 54m, 29s
Olle Svanlund, gouache, 1948, 50 X 40 cm
nr. 746415
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 56m, 29s
Pietro Bisio (född 1932) olja på duk, 1964, 69 X 59 cm
nr. 746416
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 58m, 29s
Matta, handknuten, 195 X 120 cm
nr. 746417
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 0m, 29s
Blixt, Canon Speedlite 580 EX II
nr. 746418
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 2m, 29s
Golvlampa, 1960/70-tal, brunlackerad metall, höjd 144 cm
nr. 746419
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 4m, 29s
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 6m, 29s
51
52
53
54
55
56
57
58
55
56
57
58