Utropspris
S Antonova -88 blandteknik 130 X 93
nr. 741681
550 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 8h, 18m, 54s
Spegel H=177
nr. 741767
550 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 16m, 54s
Gjutjärnsgavlar ett par, 1900-talets första hälft, höjd 80 cm
nr. 741799
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 7h, 52m, 54s
Knivar, fällknivar, mm, L=29 och mindre
nr. 741815
550 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 56m, 54s
Golvlampa, metall, 19/2000-tal, H=128
nr. 741819
550 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 4m, 54s
Förstärkare, Harman/Kardon 330 B
nr. 741855
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 44m, 54s
Serveringsvagn, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1950-tal, hopfällbar, höjd 60 cm
nr. 741886
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 8m, 54s
LP-skivor
nr. 741974
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 50m, 54s
Helge Lundström (1923-2011) olja på duk, 80 X 60 cm
nr. 741989
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 7h, 20m, 54s
Lasse Åberg, litografi, 22/175, 66 X 49 cm
nr. 741998
550 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 28m, 54s
Guldring med briljant, 18 K, ca 0,08 ct, total vikt 1,6 gram
nr. 742095
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 50m, 54s
Golfklubbor + bag
nr. 742122
550 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 26m, 54s
Konsolbord/Matbord, 1960/70-tal, Utfällbar skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 45-90 cm, höjd 76 cm, cites-intyg medföljer
nr. 742136
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
9h, 41m, 54s
Eve Eriksson (1910-1992) olja på duk, 1982, 42 X 53,5 cm
nr. 742256
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 7h, 10m, 54s
Sticksåg Bosch 18V
nr. 742269
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 7h, 40m, 54s
Eve Eriksson (1910-1992), olja på duk 1987, 75 X 66 cm
nr. 742294
550 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 7h, 38m, 54s
Bajonetter, 2 st, Sverige, total längd 63 cm.
nr. 742315
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 54m, 54s
Spis Asko b=60 h=90, inköpt dec 2023
nr. 742398
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 8h, 9m, 54s
Stolar ett par, rotting & metall
nr. 742456
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 3m, 54s
Sodaflaskor, 6 st, 1900-talets mitt, H=34
nr. 742530
550 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 8h, 18m, 54s
Hemmabioljud Bose
nr. 741370
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 41m, 54s
Ulrica Hydman Vallien, skål D=26 H=11,5
nr. 741386
500 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 54m, 54s
Vikvägg furu textil obeg H=180 B=3 X 50
nr. 741392
500 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 58m, 54s
Frimärken + mynt mm bla silver
nr. 741402
500 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 5m, 54s
56
56