Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Matbord, 1960/70-tal, 2 iläggsskivor, diameter 112 cm
nr. 746326
Aktuellt bud:
2 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 33m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karmstolar ett par, kromat stålrör och formpressad plywood, 1900-talets andra hälft
nr. 746334
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 45m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skål, bestick och servettring, silver, längd 17 cm och mindre, vikt 233 gram
nr. 746343
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 1h, 31m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ingegerd Silow, 2 st Väggbonad/matta, röllakan 55x85 och 80x160
nr. 746353
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 1h, 51m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dalahästar, 4 st, 1900-tal, största hästen märkt Nils Olsson, H=42
nr. 746370
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 21m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 39m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Systemkameror 2 st Olympus OM-1, Objektiv, blixtar, mm
nr. 746388
Aktuellt bud:
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 57m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, Röllakan, signerad BS, 180 X 138 cm
nr. 746433
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 1h, 53m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silverskedar 12 + 6 st, GAB, vikt 195 gram
nr. 746450
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 2h, 15m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gerhard Wihlborg olja på duk 35 X 52
nr. 746472
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 2h, 49m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Konferensbord, 2000-tal, H=72 L=240
nr. 746480
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3h, 48m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stereodelar Scott och Techincs
nr. 746502
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 5m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta vävd Kelim 307 X 195
nr. 746538
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 1h, 34m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa med prismor, barockstil, H=60
nr. 746546
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 3h, 7m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 3h, 19m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silvermynt, 1 kronor, Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 328 gram
nr. 746623
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 3h, 45m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeservis, Louise Adelborg "Capitol" Rörstrand
nr. 746628
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 3h, 55m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bengt Orup, Glas 7 + 9 st, Johansfors, 1950-tal, höjd 8 och 13,5 cm
nr. 746640
Aktuellt bud:
2 000 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 1h, 47m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsmöblemang, furu med dynor, 1900-talets slut, soffans längd 184 cm
nr. 746671
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 3h, 36m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservis, slipad dekor, höjd 20 cm och lägre. 51 delar.
nr. 746675
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 2h, 31m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barstolar Blåstation ett par
nr. 746691
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 3h, 0m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Smörgåskyl H=99 D=44
nr. 746694
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 3h, 2m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, handknuten Iran, 284 X 195 cm
nr. 746703
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 2h, 53m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord Blåstation 2 st D=65 H=40 och mindre
nr. 746713
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 3h, 12m, 43s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
7
8
9
10
11
...
56
1
...
9
...
56