3 000 kr
Avslutas: 11 JAN 20:11
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Svärd
nr. 280075

Svärd, Japan. tsuban med guldinläggningar, signerad klinga, L=52

Kondition: Handtag med skador på lindningen

Budhistorik (39 bud)
31468 2017-01-11 20:01:07 3 000 kr
13466 2017-01-11 20:07:43 2 900 kr
31468 2017-01-11 20:01:07 2 800 kr
9809 2017-01-11 18:39:30 2 700 kr
9809 2017-01-11 18:39:30 2 200 kr
13466 2016-12-31 16:07:35 2 100 kr
34317 2017-01-11 15:49:10 2 000 kr
13466 2016-12-31 16:07:35 1 900 kr
34317 2017-01-11 15:48:53 1 800 kr
13466 2016-12-31 16:07:35 1 700 kr
9809 2016-12-29 13:48:19 1 600 kr
13466 2016-12-31 16:07:26 1 600 kr
9809 2016-12-29 13:48:19 1 000 kr
13466 2016-12-29 00:33:49 950 kr
18029 2016-12-28 14:45:07 900 kr
13466 2016-12-29 00:33:19 850 kr
18029 2016-12-28 14:45:07 800 kr
13466 2016-12-29 00:33:16 750 kr
18029 2016-12-28 14:45:07 700 kr
21623 2016-12-26 18:59:00 650 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 600 kr
21623 2016-12-26 18:58:57 600 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 550 kr
21623 2016-12-26 18:58:55 500 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 450 kr
21623 2016-12-26 18:58:52 400 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 350 kr
21623 2016-12-26 18:58:48 300 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 250 kr
4605 2016-12-24 01:06:56 200 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 175 kr
4605 2016-12-24 01:06:51 150 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 125 kr
4605 2016-12-24 01:06:46 100 kr
18003 2016-12-22 18:36:17 90 kr
4605 2016-12-24 01:06:40 80 kr
18003 2016-12-22 18:35:17 70 kr
4605 2016-12-22 18:33:18 60 kr
21623 2016-12-22 12:24:39 50 kr