650 kr
Avslutas: 12 JAN 19:15
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Osignerad
nr. 280196

Osignerad, olja på duk, 1800-tal, 61 X 49

Kondition: omspänd på pannå

26894 2017-01-11 16:43:45 650 kr
25928 2017-01-11 07:51:39 600 kr
5350 2017-01-05 20:48:14 550 kr
34255 2017-01-04 20:14:49 500 kr
5350 2017-01-05 20:47:57 500 kr
34255 2017-01-04 20:14:17 450 kr
36709 2016-12-31 10:23:34 400 kr
25928 2016-12-22 06:52:46 350 kr
36709 2016-12-30 19:43:22 350 kr
25928 2016-12-22 06:52:46 300 kr
10847 2016-12-22 21:59:17 250 kr
25928 2016-12-22 06:52:46 200 kr
10847 2016-12-22 21:59:13 175 kr
25928 2016-12-22 06:52:46 150 kr
5350 2016-12-21 23:44:32 125 kr
5350 2016-12-21 23:44:32 60 kr
34255 2016-12-21 19:36:44 50 kr