400 kr
Avslutas: 12 JAN 19:17
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Förgylld
nr. 280198

Förgylld ram, 1800-tal, 74 X 68

28428 2016-12-30 12:30:26 400 kr
31281 2016-12-30 14:27:37 350 kr
28428 2016-12-22 10:08:42 300 kr
25928 2016-12-22 06:53:23 250 kr
25928 2016-12-22 06:53:23 80 kr
5350 2016-12-21 23:45:30 70 kr
5788 2016-12-21 18:11:37 60 kr
31281 2016-12-21 17:08:52 50 kr