1 300 kr
Avslutas: 12 JAN 20:27
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Salvador Dali
nr. 280268

Salvador Dali, etsning, signerad och numrerad 205/250, bildmått ca 18 x 18 cm

Kondition: Ej examinerad ur ram

Budhistorik (27 bud)
36067 2017-01-12 20:19:17 1 300 kr
28005 2017-01-11 11:52:43 1 200 kr
27011 2017-01-09 22:04:11 1 100 kr
28005 2017-01-11 11:52:39 1 100 kr
27011 2017-01-09 22:04:11 1 000 kr
28005 2017-01-11 11:52:14 950 kr
27011 2016-12-27 11:08:27 900 kr
8694 2017-01-07 10:53:35 850 kr
27011 2016-12-27 11:08:27 800 kr
8694 2017-01-07 10:53:10 750 kr
27011 2016-12-27 11:08:27 700 kr
28005 2016-12-28 17:01:54 650 kr
27011 2016-12-27 11:08:27 600 kr
879 2016-12-27 16:10:41 550 kr
27011 2016-12-27 11:08:27 500 kr
36143 2016-12-26 17:58:32 450 kr
28005 2016-12-25 15:29:08 400 kr
3046 2016-12-24 01:02:44 350 kr
29912 2016-12-22 17:31:43 300 kr
8851 2016-12-22 13:12:01 250 kr
8851 2016-12-22 13:12:01 125 kr
36305 2016-12-22 11:07:15 100 kr
13342 2016-12-22 05:25:42 90 kr
36143 2016-12-21 20:00:35 80 kr
28005 2016-12-21 18:54:29 70 kr
5788 2016-12-21 18:12:52 60 kr
31281 2016-12-21 17:10:49 50 kr