700 kr
Avslutas: 12 JAN 21:40
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Golvlampa
nr. 280340

Golvlampa, lackad metall, ställbar skärm, 2000-tal, H=130

Kondition: Mindre bruksslitage

34138 2017-01-12 21:37:48 700 kr
36918 2017-01-12 20:58:17 650 kr
36797 2017-01-04 15:18:13 600 kr
36918 2017-01-12 14:12:33 600 kr
36797 2017-01-04 15:18:13 550 kr
36493 2017-01-04 11:38:03 500 kr
36493 2016-12-23 14:41:41 450 kr
20273 2017-01-02 19:42:14 400 kr
36493 2016-12-23 14:41:41 350 kr
20273 2017-01-02 19:41:53 300 kr
36493 2016-12-23 14:41:41 250 kr
20253 2016-12-30 12:44:32 200 kr
36493 2016-12-23 14:41:41 70 kr
20253 2016-12-30 12:44:23 60 kr
36493 2016-12-23 14:41:41 50 kr