650 kr
Avslutas: 12 JAN 21:41
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Golvlampa
nr. 280341

Golvlampa, lackad metall, ställbar skärm, 2000-tal, H=130

Kondition: Mindre bruksslitage

36918 2017-01-12 21:38:56 650 kr
29077 2017-01-12 21:38:28 600 kr
36918 2017-01-12 14:12:41 550 kr
36881 2017-01-10 21:29:50 500 kr
36493 2016-12-23 14:42:16 450 kr
36881 2017-01-10 21:29:45 450 kr
36493 2016-12-23 14:42:16 400 kr
36881 2017-01-10 21:29:40 350 kr
36493 2016-12-23 14:42:16 300 kr
20253 2016-12-30 12:44:46 250 kr
36493 2016-12-23 14:42:16 50 kr