5 400 kr
Avslutas: 12 JAN 21:59
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Läkarskåp
nr. 280351

Läkarskåp, 1900-talets mitt, glasade dörrar och sidor, H=178, B=94, Dj=46, 3 hyllplan

Kondition: bruksslitage, färgbortfall, nagg på glasskivorna

Budhistorik (58 bud)
36843 2017-01-12 21:55:38 5 400 kr
36797 2017-01-12 21:56:18 5 200 kr
36843 2017-01-12 21:51:24 5 000 kr
36797 2017-01-12 21:53:55 5 000 kr
36843 2017-01-12 21:51:24 4 700 kr
36797 2017-01-12 21:53:09 4 600 kr
36843 2017-01-12 21:48:20 4 500 kr
36797 2017-01-12 21:50:45 4 400 kr
36843 2017-01-12 21:48:20 4 300 kr
36797 2017-01-12 21:48:37 4 200 kr
36843 2017-01-12 21:48:20 4 100 kr
36797 2017-01-12 21:38:52 4 000 kr
36843 2017-01-12 21:47:53 4 000 kr
36797 2017-01-12 21:36:38 3 700 kr
36843 2017-01-12 21:34:14 3 600 kr
22032 2017-01-12 21:14:47 3 500 kr
36843 2017-01-12 21:32:45 3 500 kr
22032 2017-01-12 21:14:47 3 400 kr
36843 2017-01-12 21:32:07 3 300 kr
22032 2017-01-12 21:14:47 3 200 kr
36843 2017-01-12 21:18:23 3 100 kr
22032 2017-01-12 21:14:47 3 000 kr
36725 2017-01-12 21:13:23 2 900 kr
20273 2017-01-12 21:01:29 2 800 kr
36725 2017-01-12 20:29:14 2 700 kr
20273 2017-01-12 20:26:51 2 600 kr
36725 2017-01-08 10:02:23 2 500 kr
35087 2017-01-05 19:06:52 2 400 kr
36725 2017-01-05 07:47:18 2 300 kr
36797 2017-01-04 15:45:34 2 200 kr
36725 2017-01-03 21:40:06 2 100 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 2 000 kr
36725 2017-01-03 21:39:48 2 000 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 1 900 kr
36725 2017-01-03 10:13:08 1 800 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 1 700 kr
36725 2017-01-03 10:12:58 1 600 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 1 500 kr
36725 2017-01-03 10:12:46 1 400 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 1 300 kr
36725 2017-01-03 10:12:37 1 200 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 1 100 kr
36725 2017-01-03 10:12:26 1 000 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 950 kr
36725 2017-01-03 10:12:13 900 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 850 kr
36725 2017-01-03 10:12:09 800 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 750 kr
36725 2017-01-03 10:12:04 700 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 650 kr
36725 2017-01-03 10:12:00 600 kr
36655 2016-12-25 11:13:13 550 kr
31405 2016-12-22 21:00:13 500 kr
31405 2016-12-22 21:00:13 90 kr
35871 2016-12-22 23:15:00 80 kr
31405 2016-12-22 21:00:13 70 kr
27833 2016-12-22 22:15:59 60 kr
31405 2016-12-22 21:00:13 50 kr