1 100 kr
Avslutas: 20 JUN 19:00
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordslampa
nr. 308373

Bordslampa, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft, vitlackerad plåt, H=45

Kondition: Mindre repor och fläckar

Budhistorik (28 bud)
31815 2017-06-20 18:55:10 1 100 kr
23216 2017-06-20 18:09:00 1 000 kr
31815 2017-06-20 18:54:38 1 000 kr
23216 2017-06-20 18:09:00 950 kr
6395 2017-06-20 11:28:50 900 kr
6395 2017-06-20 11:28:50 850 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 800 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 750 kr
6395 2017-06-16 16:15:36 700 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 650 kr
6395 2017-06-16 16:15:25 600 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 550 kr
21225 2017-06-15 13:22:41 500 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 450 kr
21225 2017-06-15 13:22:37 400 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 350 kr
21225 2017-06-15 13:22:33 300 kr
36386 2017-06-15 10:05:42 250 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 200 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 175 kr
29079 2017-06-14 23:50:13 150 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 125 kr
14167 2017-06-14 06:00:58 100 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 90 kr
38839 2017-06-13 22:46:40 80 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 70 kr
38609 2017-06-13 22:27:24 60 kr
6395 2017-06-13 20:21:35 50 kr