Pojkcykel Crescent 1970-tal
Anmärkningar: fungerande
Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.
Budgivare 6 | 2017-07-04 20:05:56 | 1 700 kr |
Budgivare 1 | 2017-07-04 20:05:43 | 1 600 kr |
Budgivare 6 | 2017-07-04 20:03:57 | 1 500 kr |
Budgivare 1 | 2017-07-04 20:03:36 | 1 400 kr |
Budgivare 6 | 2017-07-04 20:03:40 | 1 400 kr |
Budgivare 1 | 2017-07-04 20:03:36 | 1 300 kr |
Budgivare 6 | 2017-07-04 20:02:20 | 1 200 kr |
Budgivare 1 | 2017-07-04 19:58:49 | 1 100 kr |
Budgivare 6 | 2017-07-04 20:02:04 | 1 100 kr |
Budgivare 1 | 2017-07-04 19:58:49 | 950 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-29 20:15:48 | 900 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-30 00:38:11 | 850 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-29 20:15:48 | 800 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-30 00:30:16 | 750 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-29 20:15:48 | 700 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-29 12:10:54 | 650 kr |
Budgivare 5 | 2017-06-29 09:29:55 | 600 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-29 07:33:59 | 550 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-28 11:03:16 | 500 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-29 07:33:32 | 500 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-28 11:03:16 | 450 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-29 06:33:39 | 400 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-28 11:03:16 | 350 kr |
Budgivare 4 | 2017-06-28 22:02:47 | 300 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-28 11:03:16 | 250 kr |
Budgivare 4 | 2017-06-28 22:02:38 | 200 kr |
Budgivare 3 | 2017-06-28 11:03:16 | 175 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-27 22:25:21 | 150 kr |
Budgivare 2 | 2017-06-27 22:48:32 | 125 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-27 22:25:21 | 90 kr |
Budgivare 2 | 2017-06-27 22:48:19 | 80 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-27 22:25:21 | 70 kr |
Budgivare 2 | 2017-06-27 22:48:10 | 60 kr |
Budgivare 1 | 2017-06-27 22:25:21 | 50 kr |