2 200 kr
Avslutas: 16 NOV 19:26
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Skinnfåtöljer
nr. 333019

Skinnfåtöljer ett par Engelsk stil

Kondition: skador bruksslitage

21273 2017-11-09 21:04:06 2 200 kr
31206 2017-11-13 01:47:34 2 100 kr
21273 2017-11-09 21:04:06 1 300 kr
37127 2017-11-10 22:22:45 1 200 kr
21273 2017-11-09 21:04:06 1 100 kr
35574 2017-11-09 21:46:17 1 000 kr
21273 2017-11-09 21:04:06 90 kr
24382 2017-11-09 21:13:45 80 kr
21273 2017-11-09 21:04:06 70 kr
36305 2017-11-09 21:13:41 60 kr
21273 2017-11-09 21:04:06 50 kr