5 600 kr
Avslutas: 08 DEC 19:29
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Fåtöljer
nr. 337370

Fåtöljer, ett par, Alf Svensson för Dux, B=57

Kondition: Bruksslitage, repor

Budhistorik (63 bud)
6524 2017-12-08 19:26:58 5 600 kr
42384 2017-12-08 19:26:41 5 400 kr
6524 2017-12-08 19:25:16 5 200 kr
42384 2017-12-08 19:26:11 5 000 kr
6524 2017-12-08 19:25:16 4 900 kr
42384 2017-12-08 19:25:37 4 800 kr
6524 2017-12-08 19:25:16 4 700 kr
42384 2017-12-08 19:23:50 4 600 kr
6524 2017-12-08 19:24:59 4 500 kr
42384 2017-12-08 19:23:50 3 900 kr
6524 2017-12-08 19:24:48 3 800 kr
42384 2017-12-08 19:23:50 3 500 kr
6524 2017-12-08 19:24:36 3 400 kr
42384 2017-12-08 19:23:50 3 200 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 3 100 kr
42384 2017-12-08 19:23:12 3 000 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 2 900 kr
42384 2017-12-08 19:09:15 2 800 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 2 700 kr
6524 2017-12-08 19:01:15 2 600 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 2 500 kr
6524 2017-12-08 19:00:59 2 400 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 2 300 kr
31035 2017-12-08 18:06:48 2 200 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 2 100 kr
11922 2017-12-08 15:56:34 2 000 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 1 900 kr
11922 2017-12-08 15:56:31 1 800 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 1 700 kr
30815 2017-12-07 19:44:42 1 600 kr
35832 2017-12-07 12:16:23 1 500 kr
30815 2017-12-05 21:13:44 1 400 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 1 300 kr
30815 2017-12-05 21:13:25 1 200 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 1 100 kr
30815 2017-12-05 21:13:15 1 000 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 950 kr
30815 2017-12-05 21:13:04 900 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 850 kr
30815 2017-12-05 21:12:56 800 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 750 kr
30815 2017-12-05 21:12:32 700 kr
40951 2017-12-04 00:00:21 650 kr
11922 2017-12-03 18:07:48 600 kr
42158 2017-12-03 01:11:03 550 kr
34470 2017-12-02 22:36:42 500 kr
5655 2017-12-02 20:38:23 450 kr
14307 2017-12-02 19:45:47 400 kr
20401 2017-12-02 20:18:18 400 kr
14307 2017-12-02 19:45:47 350 kr
20401 2017-12-02 20:18:11 300 kr
14307 2017-12-02 19:45:47 250 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 200 kr
14307 2017-12-02 19:45:30 200 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 175 kr
14307 2017-12-02 19:45:23 150 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 125 kr
14307 2017-12-02 19:45:16 100 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 90 kr
14307 2017-12-02 19:45:05 80 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 70 kr
5655 2017-12-02 17:55:47 60 kr
29094 2017-12-01 20:33:08 50 kr