450 kr
Avslutas: 15 MAR 20:50
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Gungstol
nr. 353224

Gungstol, Thonet-stil, böjträ, 1900-talets andra hälft,

Kondition: Bruksslitage färgbortfall.

25341 2018-03-09 22:03:12 450 kr
18412 2018-03-14 00:05:15 400 kr
25341 2018-03-09 22:03:12 350 kr
44061 2018-03-12 21:18:20 300 kr
25341 2018-03-09 22:03:12 125 kr
26551 2018-03-11 19:21:00 100 kr
25341 2018-03-09 22:03:12 90 kr
39517 2018-03-10 08:56:50 80 kr
25341 2018-03-09 22:03:12 70 kr
20401 2018-03-09 20:29:58 60 kr
23368 2018-03-09 11:24:41 50 kr