2 400 kr
Avslutas: 17 MAJ 19:48
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Fåtöljer
nr. 364533

Fåtöljer, etikettmärkta Fritz Hansen 1165, skinn och metall.

Kondition: Sprickor, repor, slitage.

Budhistorik (32 bud)
23368 2018-05-17 18:52:54 2 400 kr
44001 2018-05-17 19:44:57 2 300 kr
23368 2018-05-17 18:52:54 1 900 kr
31206 2018-05-17 18:53:20 1 800 kr
23368 2018-05-17 13:32:10 1 500 kr
5474 2018-05-17 07:25:49 1 400 kr
5474 2018-05-17 07:25:49 1 200 kr
31206 2018-05-15 17:10:15 1 100 kr
4413 2018-05-17 07:25:39 1 000 kr
31206 2018-05-15 17:10:15 900 kr
5474 2018-05-17 07:25:38 850 kr
31206 2018-05-15 17:10:15 750 kr
34168 2018-05-13 19:21:54 700 kr
23368 2018-05-13 17:41:57 650 kr
34168 2018-05-11 18:58:40 600 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 550 kr
34168 2018-05-11 18:58:29 500 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 450 kr
34168 2018-05-11 18:58:20 400 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 350 kr
34168 2018-05-11 18:58:08 300 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 250 kr
34168 2018-05-11 18:58:01 200 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 175 kr
34168 2018-05-11 18:57:49 150 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 125 kr
34168 2018-05-11 18:57:40 100 kr
10847 2018-05-11 14:08:13 90 kr
38482 2018-05-11 09:01:39 80 kr
34168 2018-05-10 23:00:14 70 kr
5655 2018-05-10 22:56:49 60 kr
39227 2018-05-10 22:07:25 50 kr