2 000 kr
Avslutas: 17 MAJ 21:28
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Stol
nr. 364995

Stol "Teve" Alf Svensson, Märkt "Studio Ljungs Industrier Malmö Bra Bohag", 1950-tal

Kondition: Bruksslitage, mindre hål på klädsel.

Budhistorik (26 bud)
22505 2018-05-15 10:31:19 2 000 kr
570 2018-05-17 10:49:25 1 900 kr
22505 2018-05-15 10:31:19 1 800 kr
570 2018-05-17 10:48:57 1 700 kr
22505 2018-05-15 10:31:19 1 600 kr
570 2018-05-17 08:14:26 1 500 kr
22505 2018-05-15 10:31:19 1 400 kr
570 2018-05-17 08:14:21 1 300 kr
22505 2018-05-15 10:31:19 1 200 kr
34738 2018-05-15 01:20:54 1 100 kr
22505 2018-05-14 12:23:18 1 000 kr
40842 2018-05-14 20:13:57 1 000 kr
22505 2018-05-14 12:23:18 850 kr
40842 2018-05-14 20:13:50 800 kr
22505 2018-05-14 12:23:18 400 kr
12597 2018-05-14 09:18:32 350 kr
23368 2018-05-13 17:38:30 300 kr
13609 2018-05-12 06:17:06 250 kr
31260 2018-05-11 19:48:22 200 kr
44851 2018-05-11 20:43:52 200 kr
31260 2018-05-11 19:48:22 175 kr
44851 2018-05-11 20:43:47 150 kr
31260 2018-05-11 19:48:22 125 kr
18412 2018-05-11 19:42:34 100 kr
18412 2018-05-11 19:42:34 60 kr
39227 2018-05-10 22:04:45 50 kr