4 000 kr
Avslutas: 19 JUN 20:49
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Börge
nr. 370283

Börge mogensen, fåtöljer 1 par, Ek, Fredericia Stolefabrik, Danmark, 1960/70-tal,

Kondition: Bruksslitage och fläckar

Budhistorik (32 bud)
6405 2018-06-19 20:46:28 4 000 kr
33551 2018-06-19 20:46:11 3 900 kr
6405 2018-06-19 20:45:09 3 800 kr
33551 2018-06-19 20:44:46 3 700 kr
6405 2018-06-19 20:43:30 3 600 kr
33551 2018-06-18 21:04:01 3 500 kr
6405 2018-06-19 20:43:16 3 400 kr
33551 2018-06-18 21:04:01 3 300 kr
42887 2018-06-16 11:03:03 3 200 kr
33551 2018-06-18 21:03:51 3 100 kr
42887 2018-06-16 11:03:03 3 000 kr
33551 2018-06-18 21:03:32 2 900 kr
42887 2018-06-16 11:03:03 2 800 kr
33551 2018-06-18 21:03:14 2 700 kr
42887 2018-06-16 11:03:03 2 600 kr
33551 2018-06-14 22:07:28 2 500 kr
33551 2018-06-14 22:07:21 2 400 kr
45723 2018-06-14 18:39:10 2 300 kr
33551 2018-06-14 08:32:28 2 200 kr
33551 2018-06-14 08:32:28 1 400 kr
45723 2018-06-14 18:38:59 1 300 kr
33551 2018-06-14 08:32:28 800 kr
26551 2018-06-14 16:20:43 750 kr
33551 2018-06-14 08:32:28 700 kr
5655 2018-06-13 22:53:39 650 kr
33551 2018-06-13 22:02:51 600 kr
45723 2018-06-13 16:15:39 550 kr
5883 2018-06-13 16:05:44 500 kr
5883 2018-06-13 16:05:44 80 kr
45723 2018-06-13 16:15:29 70 kr
5883 2018-06-13 16:05:44 60 kr
29479 2018-06-12 22:20:30 50 kr