3 000 kr
Avslutas: 27 JUL 19:36
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Fåtölj
nr. 374633

Fåtölj "Arka" Yngve Ekström, 1950/60-tal,

Kondition: Ommålad, bruksslitage fläckar

Budhistorik (42 bud)
35832 2018-07-27 12:15:51 3 000 kr
39661 2018-07-27 16:58:57 2 900 kr
35832 2018-07-27 12:15:51 2 800 kr
39661 2018-07-27 16:58:47 2 700 kr
35832 2018-07-27 12:15:51 2 600 kr
39661 2018-07-26 20:48:28 2 500 kr
39661 2018-07-26 20:48:28 2 000 kr
35832 2018-07-19 02:27:40 1 900 kr
36424 2018-07-13 12:14:36 1 800 kr
44229 2018-07-17 23:14:01 1 800 kr
36424 2018-07-13 12:14:36 1 700 kr
44229 2018-07-17 23:13:46 1 600 kr
36424 2018-07-13 12:14:36 1 500 kr
44229 2018-07-17 23:13:36 1 400 kr
36424 2018-07-13 12:14:36 1 300 kr
7268 2018-07-08 23:00:45 1 200 kr
24382 2018-07-09 20:41:26 1 100 kr
7268 2018-07-08 23:00:45 1 000 kr
20401 2018-07-07 21:47:55 950 kr
15880 2018-07-07 20:46:06 900 kr
33551 2018-07-07 14:12:49 850 kr
15880 2018-07-07 12:06:18 800 kr
7268 2018-07-07 10:16:12 750 kr
24788 2018-07-06 18:54:36 700 kr
24851 2018-07-06 21:51:40 700 kr
24788 2018-07-06 18:54:36 650 kr
24851 2018-07-06 21:51:37 600 kr
24788 2018-07-06 18:54:36 550 kr
24851 2018-07-06 21:51:31 500 kr
24788 2018-07-06 18:54:36 450 kr
24851 2018-07-06 21:51:27 400 kr
24788 2018-07-06 18:54:36 350 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 300 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 250 kr
43123 2018-07-06 17:35:16 200 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 175 kr
43123 2018-07-06 17:35:08 150 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 125 kr
43862 2018-07-06 16:35:20 100 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 70 kr
43862 2018-07-06 16:35:04 60 kr
21526 2018-07-06 14:55:24 50 kr