13 500 kr

Avslutas: 31 JUL 19:52
Utropspris:  30 000 kr
visningslokaler:  100 kr
8d, 13h, 45m, 35s
Tora Vega Holmström
nr. 375850

Tora Vega Holmström, olja på duk, monogramsignerad TVH och daterad Maj 1914 på baksidan av spännramen, 55 X 41

Kondition: Mindre krackeleringar

Budhistorik (26 bud)
46208 2018-07-13 22:41:11 13 500 kr
23667 2018-07-20 22:54:26 13 500 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 13 000 kr
23667 2018-07-20 22:54:16 12 500 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 12 000 kr
23667 2018-07-20 22:53:55 11 500 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 11 000 kr
23667 2018-07-20 22:53:11 10 500 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 9 400 kr
23667 2018-07-19 21:50:51 9 200 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 7 600 kr
23667 2018-07-19 21:50:23 7 400 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 6 200 kr
23667 2018-07-19 21:49:53 6 000 kr
46208 2018-07-13 22:41:11 5 800 kr
19378 2018-07-13 21:34:32 5 600 kr
19378 2018-07-13 21:34:32 1 800 kr
24207 2018-07-13 13:46:29 1 700 kr
24207 2018-07-13 13:46:29 850 kr
27447 2018-07-13 03:56:39 800 kr
27447 2018-07-13 03:56:39 100 kr
24207 2018-07-13 13:45:52 90 kr
27447 2018-07-13 03:56:39 80 kr
31281 2018-07-13 10:31:25 70 kr
27447 2018-07-13 03:56:39 60 kr
35848 2018-07-12 23:16:56 50 kr