15 500 kr
Avslutas: 12 AUG 20:32
Utropspris:  15 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Kandelabrar
nr. 376835

Kandelabrar, ett par, brännförgylld brons 1800-talets första hälft H=40

Kondition: En arm något lös och en ljuspipa med dåliga gängor

Budhistorik (50 bud)
9583 2018-08-12 20:29:41 15 500 kr
852 2018-08-12 20:29:55 15 000 kr
9583 2018-08-12 20:29:41 13 500 kr
35287 2018-08-12 20:29:15 13 000 kr
9583 2018-08-12 20:19:11 12 500 kr
9583 2018-08-12 20:19:11 11 500 kr
852 2018-08-12 20:28:35 11 000 kr
9583 2018-08-12 20:19:11 7 800 kr
357 2018-08-12 07:00:24 7 600 kr
9583 2018-08-12 20:17:56 7 600 kr
357 2018-08-12 07:00:24 7 400 kr
9809 2018-08-12 05:51:27 7 200 kr
357 2018-08-10 14:32:32 7 000 kr
9809 2018-08-12 05:51:19 7 000 kr
357 2018-08-10 14:32:32 6 400 kr
9809 2018-08-08 08:03:13 6 200 kr
13466 2018-08-09 21:39:57 6 200 kr
9809 2018-08-08 08:03:13 5 400 kr
13466 2018-08-09 21:39:47 5 200 kr
9809 2018-08-08 08:03:13 4 600 kr
13466 2018-08-09 21:39:42 4 500 kr
9809 2018-08-08 08:03:13 4 400 kr
37136 2018-08-08 12:11:00 4 300 kr
9809 2018-08-06 21:19:30 4 200 kr
13466 2018-08-07 19:10:32 4 100 kr
9809 2018-08-06 21:19:30 3 500 kr
13466 2018-08-07 19:10:25 3 400 kr
9809 2018-08-06 21:19:30 3 100 kr
13466 2018-08-07 19:09:59 3 000 kr
9809 2018-08-06 21:19:30 2 200 kr
13466 2018-08-07 19:09:51 2 100 kr
9809 2018-08-06 21:19:30 1 800 kr
37136 2018-08-06 19:13:52 1 700 kr
37136 2018-08-06 19:13:52 1 200 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 1 100 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 600 kr
37136 2018-08-06 19:10:22 550 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 500 kr
18412 2018-08-06 00:26:52 450 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 400 kr
40624 2018-08-05 22:30:08 350 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 300 kr
39388 2018-08-05 22:26:44 250 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 200 kr
39388 2018-08-05 22:26:41 175 kr
9809 2018-08-05 21:41:52 150 kr
4610 2018-08-05 21:26:54 125 kr
4610 2018-08-05 21:26:54 70 kr
14167 2018-08-05 20:57:13 60 kr
4612 2018-08-05 20:36:15 50 kr