1 600 kr
Avslutas: 12 AUG 20:05
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Soffgrupp
nr. 376929

Soffgrupp, rokokostil, 1900-talets senare hälft, soffa, fåtölj, 2 stolar, L=200

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (26 bud)
43137 2018-08-12 20:02:39 1 600 kr
44231 2018-08-12 20:02:09 1 500 kr
43137 2018-08-12 20:00:52 1 400 kr
44231 2018-08-12 19:58:46 1 300 kr
43137 2018-08-12 19:58:08 1 200 kr
44231 2018-08-12 19:58:02 1 100 kr
43137 2018-08-12 19:58:04 1 100 kr
44231 2018-08-12 19:55:59 1 000 kr
43137 2018-08-12 19:54:15 950 kr
44231 2018-08-12 19:52:05 900 kr
20711 2018-08-12 18:36:37 850 kr
44231 2018-08-12 19:51:56 800 kr
20711 2018-08-12 18:36:30 750 kr
39876 2018-08-12 16:17:57 700 kr
36709 2018-08-11 20:00:29 650 kr
35765 2018-08-05 21:03:56 600 kr
23233 2018-08-10 20:40:31 600 kr
35765 2018-08-05 21:03:56 550 kr
23233 2018-08-10 20:39:55 500 kr
35765 2018-08-05 21:03:56 450 kr
23233 2018-08-10 20:39:44 400 kr
35765 2018-08-05 21:03:56 350 kr
40624 2018-08-05 22:02:00 300 kr
35765 2018-08-05 21:03:56 250 kr
36709 2018-08-05 20:04:44 200 kr
36709 2018-08-05 20:04:44 50 kr