3 600 kr
Avslutas: 13 AUG 20:55
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Läkarskåp
nr. 377140

Läkarskåp, 1900-talets mitt, metall med glasade dörrar och sidor, H=178 B=94, D=51, 3 hyllplan i glas,

Kondition: Bruksslitage, nagg på hyllplanen

Budhistorik (54 bud)
45358 2018-08-13 20:52:03 3 600 kr
35006 2018-08-13 20:49:17 3 500 kr
45358 2018-08-13 20:46:59 3 400 kr
35006 2018-08-13 20:45:25 3 300 kr
45358 2018-08-13 20:42:54 3 200 kr
35006 2018-08-13 20:40:44 3 100 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 3 000 kr
35006 2018-08-13 20:40:37 3 000 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 2 900 kr
35006 2018-08-13 20:40:32 2 800 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 2 700 kr
35006 2018-08-13 20:40:23 2 600 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 2 500 kr
35006 2018-08-13 20:40:14 2 400 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 2 300 kr
35155 2018-08-13 20:40:01 2 200 kr
46002 2018-08-13 20:06:07 2 100 kr
35155 2018-08-13 19:53:49 2 000 kr
46002 2018-08-13 20:05:30 1 900 kr
35155 2018-08-11 13:45:57 1 800 kr
27051 2018-08-12 11:53:31 1 700 kr
35155 2018-08-11 13:45:57 1 600 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 1 500 kr
35155 2018-08-11 13:45:43 1 500 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 1 400 kr
35155 2018-08-11 13:45:23 1 300 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 1 200 kr
35155 2018-08-11 13:45:13 1 100 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 1 000 kr
4870 2018-08-10 20:13:44 950 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 900 kr
36519 2018-08-08 11:42:51 850 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 800 kr
39227 2018-08-07 10:49:59 750 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 700 kr
39227 2018-08-07 10:49:55 650 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 600 kr
39227 2018-08-07 10:49:51 550 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 500 kr
4480 2018-08-07 05:21:45 450 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 400 kr
28551 2018-08-06 21:57:55 350 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 300 kr
28551 2018-08-06 21:57:52 250 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 200 kr
28551 2018-08-06 21:57:49 175 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 150 kr
28551 2018-08-06 21:57:46 125 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 100 kr
28551 2018-08-06 21:57:42 90 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 80 kr
38260 2018-08-06 21:56:02 70 kr
13674 2018-08-06 21:53:47 60 kr
33945 2018-08-06 21:18:01 50 kr