650 kr
Avslutas: 15 SEP 19:38
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Laterna
nr. 383596

Laterna magica, 18/1900-tal, H=37

Kondition: Bruks och åldersslitage, rost.

32711 2018-09-15 18:06:14 650 kr
42065 2018-09-14 21:24:44 600 kr
32711 2018-09-15 16:58:07 600 kr
42065 2018-09-14 21:24:44 450 kr
29897 2018-09-12 16:14:40 400 kr
29897 2018-09-12 16:14:40 350 kr
17206 2018-09-09 17:58:28 300 kr
25928 2018-09-09 06:51:47 250 kr
29897 2018-09-08 19:59:32 200 kr
25928 2018-09-09 06:51:30 200 kr
29897 2018-09-08 19:59:32 70 kr
39388 2018-09-08 23:20:15 60 kr
29897 2018-09-08 19:59:32 50 kr