5 400 kr
Avslutas: 20 SEP 21:04
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Fåtölj
nr. 384528

Fåtölj "Jetson" Bruno Mathsson, DUX, 1900-talets slut, stål, röttskinn och svart kanvas,

Kondition: Bruksslitage, armstöd och nackkudde med fläckar

Budhistorik (23 bud)
30638 2018-09-16 00:10:31 5 400 kr
29302 2018-09-14 10:35:21 5 200 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 5 000 kr
29302 2018-09-14 10:35:09 5 000 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 4 100 kr
44154 2018-09-13 11:42:45 4 000 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 3 900 kr
9338 2018-09-12 21:21:35 3 800 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 3 700 kr
9338 2018-09-12 21:11:18 3 600 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 3 500 kr
9338 2018-09-12 21:10:59 3 400 kr
31803 2018-09-12 20:13:34 3 300 kr
40960 2018-09-12 18:18:37 3 200 kr
6395 2018-09-12 16:19:31 3 100 kr
29302 2018-09-12 13:21:32 3 000 kr
29302 2018-09-12 13:21:32 2 400 kr
6395 2018-09-12 16:19:06 2 300 kr
29302 2018-09-12 13:21:32 1 800 kr
6395 2018-09-12 16:18:59 1 700 kr
29302 2018-09-12 13:21:32 600 kr
38343 2018-09-12 12:11:43 550 kr
38343 2018-09-12 12:11:43 50 kr