6 800 kr
Avslutas: 06 DEC 19:37
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Vas/Urna
nr. 398878

Vas/Urna stengods med elefantdekor Kambodja Khmner period 11-1200-tal enligt etikett H=24 D=20

Kondition: nagg skada glasyrbortfall

Budhistorik (58 bud)
27748 2018-12-06 19:34:08 6 800 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 6 600 kr
27748 2018-12-06 19:32:02 6 600 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 6 400 kr
27748 2018-12-06 19:30:36 6 200 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 6 000 kr
27748 2018-12-06 19:30:03 5 800 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 5 400 kr
27748 2018-12-06 19:28:12 5 200 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 4 700 kr
27748 2018-12-06 19:25:51 4 600 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 4 300 kr
27748 2018-12-06 19:23:34 4 200 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 3 800 kr
27748 2018-12-06 19:21:20 3 700 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 3 600 kr
2074 2018-12-06 19:20:16 3 500 kr
13084 2018-12-06 19:18:42 3 100 kr
2074 2018-12-06 19:11:33 3 000 kr
2074 2018-12-06 19:11:33 2 300 kr
357 2018-12-06 11:22:55 2 200 kr
38964 2018-12-05 17:07:22 2 100 kr
357 2018-12-06 11:22:49 2 000 kr
38964 2018-12-05 17:07:22 1 700 kr
13466 2018-12-02 20:37:16 1 600 kr
357 2018-12-02 08:59:25 1 500 kr
13466 2018-12-02 20:37:13 1 500 kr
357 2018-12-02 08:59:25 1 400 kr
13466 2018-12-02 20:37:09 1 300 kr
357 2018-12-02 08:59:25 1 200 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 1 100 kr
27591 2018-12-01 21:04:46 1 000 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 950 kr
27591 2018-12-01 21:04:26 900 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 850 kr
27591 2018-12-01 21:04:09 800 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 750 kr
27591 2018-12-01 21:03:49 700 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 650 kr
27591 2018-12-01 21:03:38 600 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 550 kr
27591 2018-12-01 21:03:23 500 kr
13466 2018-12-01 19:55:22 450 kr
48158 2018-12-01 18:38:41 400 kr
13466 2018-12-01 17:23:58 350 kr
48158 2018-12-01 10:16:24 300 kr
28032 2018-11-30 19:37:23 250 kr
9418 2018-12-01 05:48:44 250 kr
28032 2018-11-30 19:37:23 175 kr
23184 2018-11-30 14:50:26 150 kr
18289 2018-11-29 23:11:00 125 kr
47051 2018-11-29 19:53:00 100 kr
41135 2018-11-29 21:38:34 100 kr
47051 2018-11-29 19:53:00 90 kr
41135 2018-11-29 21:38:18 80 kr
47051 2018-11-29 19:53:00 70 kr
39388 2018-11-29 21:12:44 60 kr
47051 2018-11-29 19:53:00 50 kr