1 200 kr

Avslutas: 11 DEC 21:10
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
6h, 45m, 21s
Golvlampa
nr. 400003

Golvlampa, Verner Panton "Pantella", Etikettmärkt, H=130

Kondition: Bruksslitage, mindre repor, mindre sprickor i skärmfästet

Budhistorik (23 bud)
4536 2018-12-09 18:22:56 1 200 kr
27051 2018-12-08 16:53:54 1 100 kr
4536 2018-12-09 18:22:47 1 100 kr
27051 2018-12-08 16:53:54 900 kr
48182 2018-12-08 10:39:06 850 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 800 kr
48182 2018-12-08 10:39:01 800 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 750 kr
48182 2018-12-08 10:38:57 700 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 650 kr
48182 2018-12-08 10:38:52 600 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 550 kr
48182 2018-12-08 10:38:45 500 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 450 kr
24382 2018-12-05 02:37:15 400 kr
13674 2018-12-04 23:20:48 350 kr
19185 2018-12-04 21:44:00 300 kr
39957 2018-12-04 22:40:23 300 kr
19185 2018-12-04 21:44:00 175 kr
39957 2018-12-04 22:40:10 150 kr
19185 2018-12-04 21:44:00 125 kr
39957 2018-12-04 22:37:16 100 kr
19185 2018-12-04 21:44:00 50 kr