4 100 kr
Avslutas: 13 JAN 19:38
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Vas/Urna
nr. 403915

Vas/Urna stengods med elefantdekor Kambodja Khmner period 11-1200-tal enligt etikett H=24 D=20

Kondition: nagg skada glasyrbortfall

Budhistorik (45 bud)
13084 2019-01-13 19:31:00 4 100 kr
357 2019-01-13 19:35:46 4 100 kr
13084 2019-01-13 19:31:00 4 000 kr
357 2019-01-13 19:35:09 3 900 kr
13084 2019-01-13 19:31:00 3 800 kr
357 2019-01-13 19:34:54 3 700 kr
13084 2019-01-13 19:31:00 3 600 kr
357 2019-01-13 19:33:37 3 500 kr
13084 2019-01-13 19:31:00 3 400 kr
357 2019-01-13 19:33:31 3 300 kr
13084 2019-01-13 19:31:00 3 200 kr
357 2019-01-13 19:33:20 3 100 kr
13084 2019-01-13 19:30:50 3 000 kr
8027 2019-01-13 19:29:30 2 900 kr
357 2019-01-13 18:05:09 2 800 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 2 700 kr
357 2019-01-13 18:05:04 2 600 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 2 500 kr
357 2019-01-13 18:04:29 2 400 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 2 300 kr
357 2019-01-13 18:04:22 2 200 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 2 100 kr
357 2019-01-13 18:04:16 2 000 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 1 800 kr
18003 2019-01-12 12:42:39 1 700 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 1 600 kr
17206 2019-01-10 23:28:47 1 500 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 1 200 kr
17206 2019-01-10 23:28:20 1 100 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 450 kr
5453 2019-01-10 15:08:07 400 kr
38964 2019-01-10 02:38:11 350 kr
7369 2019-01-09 23:46:32 300 kr
7369 2019-01-09 23:46:32 250 kr
47051 2019-01-09 21:45:40 200 kr
35829 2019-01-09 20:34:48 175 kr
37758 2019-01-08 10:33:45 150 kr
20107 2019-01-08 09:53:17 125 kr
18289 2019-01-07 23:15:00 100 kr
26551 2019-01-07 12:13:52 90 kr
14663 2019-01-07 00:03:15 80 kr
34391 2019-01-06 23:30:49 70 kr
36709 2019-01-06 21:47:23 60 kr
38417 2019-01-06 22:16:13 60 kr
36709 2019-01-06 21:47:23 50 kr