5 000 kr
Avslutas: 12 JAN 20:54
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Fåtölj
nr. 403987

Fåtölj, Le Corbusier, LC1, skinn och stål, Cassina, stämpelmärkt i stålet Le Corbusier LC/1 11096, B=60

Kondition: Reva i skinnet på undersidan av sitsen, bruksslitage, repor och fläckar

Budhistorik (43 bud)
45513 2019-01-12 19:40:16 5 000 kr
38516 2019-01-12 20:49:17 4 900 kr
45513 2019-01-12 19:40:16 4 700 kr
38516 2019-01-12 20:48:25 4 600 kr
45513 2019-01-12 16:17:00 4 200 kr
38516 2019-01-12 16:11:42 4 100 kr
45513 2019-01-12 16:16:54 4 100 kr
38516 2019-01-12 16:11:42 3 700 kr
45513 2019-01-12 14:32:29 3 600 kr
38516 2019-01-12 16:03:36 3 600 kr
45513 2019-01-12 14:09:44 3 400 kr
38516 2019-01-12 12:06:50 3 300 kr
45513 2019-01-12 14:09:24 3 300 kr
38516 2019-01-12 12:06:50 3 100 kr
45513 2019-01-12 11:20:50 3 000 kr
45513 2019-01-12 11:20:50 2 900 kr
38516 2019-01-12 10:05:58 2 800 kr
38516 2019-01-12 10:05:58 2 500 kr
45513 2019-01-12 07:59:55 2 400 kr
45513 2019-01-11 17:57:07 2 200 kr
20054 2019-01-11 18:32:54 2 100 kr
45513 2019-01-08 17:28:35 2 000 kr
21090 2019-01-08 15:17:36 1 900 kr
45513 2019-01-08 17:28:31 1 800 kr
21090 2019-01-08 15:17:36 1 700 kr
45513 2019-01-08 17:28:24 1 600 kr
21090 2019-01-08 15:17:36 1 500 kr
45513 2019-01-06 20:20:57 1 400 kr
45513 2019-01-06 16:36:55 1 200 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 1 100 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 850 kr
45513 2019-01-06 16:36:48 800 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 750 kr
24382 2019-01-06 09:55:19 700 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 650 kr
47562 2019-01-05 23:39:17 600 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 550 kr
29302 2019-01-05 23:31:52 500 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 250 kr
29302 2019-01-05 23:31:46 200 kr
32962 2019-01-05 22:41:10 70 kr
29479 2019-01-05 22:35:53 60 kr
40624 2019-01-05 21:22:34 50 kr