2 900 kr
Avslutas: 13 JAN 20:00
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Soffgrupp
nr. 404060

Soffgrupp, Louis XVI-stil, soffa, 2 fåtöljer och 2 stolar, 1900-talets tidigare hälft, L=128

Kondition: Mindre bruksslitage och fläckar

Budhistorik (29 bud)
21273 2019-01-13 13:21:41 2 900 kr
31206 2019-01-11 18:42:04 2 800 kr
31206 2019-01-11 18:41:54 2 600 kr
36650 2019-01-10 19:29:24 2 500 kr
31206 2019-01-10 19:55:10 2 500 kr
36650 2019-01-10 19:29:24 2 200 kr
31206 2019-01-10 19:55:03 2 100 kr
36650 2019-01-10 19:29:24 1 800 kr
31206 2019-01-10 19:54:56 1 700 kr
36650 2019-01-10 19:29:24 1 300 kr
28690 2019-01-09 15:27:11 1 200 kr
28690 2019-01-09 15:27:11 1 000 kr
21273 2019-01-07 20:25:29 950 kr
21273 2019-01-07 20:25:29 450 kr
48598 2019-01-06 22:01:52 400 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 350 kr
48598 2019-01-06 22:01:46 350 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 300 kr
48598 2019-01-06 22:01:43 250 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 200 kr
48598 2019-01-06 22:01:39 175 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 150 kr
48598 2019-01-06 22:01:35 125 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 100 kr
40624 2019-01-06 21:34:47 90 kr
39876 2019-01-06 20:48:07 80 kr
44663 2019-01-06 20:25:27 70 kr
48598 2019-01-06 20:22:37 60 kr
35872 2019-01-06 20:14:41 50 kr