2 300 kr
Avslutas: 13 FEB 19:17
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Isaac Grünewald
nr. 409396

Isaac Grünewald, blyertsteckning, signerad och daterad 1909, 31 x 23,5

Kondition: Avriven i överdel, veck, möjligen uppklistrad

Budhistorik (23 bud)
29834 2019-02-13 19:07:39 2 300 kr
10668 2019-02-13 19:05:49 2 200 kr
36537 2019-02-13 18:57:53 2 100 kr
28519 2019-02-10 12:33:26 2 000 kr
36537 2019-02-13 18:57:47 1 900 kr
28519 2019-02-10 12:33:26 1 800 kr
36537 2019-02-13 18:57:41 1 700 kr
28519 2019-02-10 12:33:26 1 600 kr
12141 2019-02-09 20:05:15 1 500 kr
28519 2019-02-10 12:32:56 1 500 kr
12141 2019-02-09 20:05:15 1 100 kr
48182 2019-02-09 12:00:43 1 000 kr
36537 2019-02-06 23:11:42 950 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 900 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 700 kr
36537 2019-02-06 23:11:35 650 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 500 kr
36537 2019-02-06 23:11:20 450 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 250 kr
20155 2019-02-06 22:16:25 200 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 175 kr
34670 2019-02-06 21:21:15 150 kr
38964 2019-02-06 20:20:06 50 kr