2 500 kr
Avslutas: 16 MAR 19:26
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Läkarskåp
nr. 415298

Läkarskåp, 1900-talets mitt, metall med glasade dörrar och sidor, 3 hyllplan, 161 X 40 X 80

Kondition: En dörr med löst glas, defekta fästen för glaset, bruksslitage

Budhistorik (28 bud)
30387 2019-03-16 18:52:25 2 500 kr
39660 2019-03-15 21:50:33 2 400 kr
39660 2019-03-15 21:50:33 2 200 kr
30387 2019-03-12 15:31:16 2 100 kr
39660 2019-03-15 21:50:17 2 000 kr
30387 2019-03-12 15:31:16 1 500 kr
45698 2019-03-12 14:28:46 1 400 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 1 300 kr
45698 2019-03-12 14:28:40 1 200 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 1 100 kr
45698 2019-03-12 14:28:35 1 000 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 950 kr
50225 2019-03-12 11:34:06 900 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 850 kr
50225 2019-03-12 11:33:59 800 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 750 kr
50225 2019-03-12 11:33:54 700 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 650 kr
50225 2019-03-12 11:33:50 600 kr
30387 2019-03-11 22:22:45 550 kr
45698 2019-03-09 21:49:56 500 kr
45698 2019-03-09 21:49:56 350 kr
48899 2019-03-10 20:51:14 300 kr
45698 2019-03-09 21:49:56 250 kr
18603 2019-03-10 20:39:25 200 kr
45698 2019-03-09 21:49:56 150 kr
18603 2019-03-10 20:38:41 125 kr
45698 2019-03-09 21:49:56 50 kr